[Uitgaan] Betribes Hottest Party Update, 3 mei-6 mei

tumblr_m30wlgwBUD1rtlreko1_1280

Het is weer bijna weekend en dus is het tijd voor de wekelijkse Hottest Party Update van Betribes. Elke week stellen wij speciaal voor jou een lijst samen van de vetste feesten bij jou in de buurt. Alle vette feesten met de dikste line-ups in de mooiste clubs komen op deze lijst. Dus.. waar ga jij stappen dit weekend? Check hier de Hottest Party Update van deze week. Kun je nog steeds niet kiezen en wil je weten wat er nog meer te doen is? Check dan de volledige agenda van dit weekend.

Betribes wenst je een heel fijn stap weekend toe!!
Check hier de hele agenda van aankomend weekend

Donderdag 3 mei  

Name: WKND
Club: Studio 80, Amsterdam
Time: 23:00 – 03:30
Entrance: € 6
Line up: Ille Bitch , Tim Hoeben , Wub , Bram Fidder, KERK!, Microove, Tijn Benedek
http://www.betribes.com/editions/wknd-139

Name: Soulja Boy Live
Club: 013, Tilburg
Time: 20:00 – 00:00
Entrance: € 25
Line up: Soulja Boy, Hydroboyz, Mr. Polska , Weslo
http://www.betribes.com/editions/soulja-boy-live

Name: CookieClub
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:30 – 04:00
Entrance: € 9
Line up: Rubix , Mr. Simpson , Quinten909
http://www.betribes.com/editions/cookieclub-

Name: De Verlichting & Helix
Club: Sugar Factory, Amsterdam
Time: 00:00 – 04:00
Entrance: € 6
Line up: Sem Omit, Roman Coskun, Oorspronkelijk, Thara Bergen, Dassive
http://www.betribes.com/editions/de-verlichting-and-helix-0

Vrijdag 4 mei  

Name: Heidi presents the Jackathon
Club: Studio 80, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 15
Line up: Boris Werner , Heidi , Efdé, tnNI, Microove
http://www.betribes.com/editions/jackathon

Name: Midnight Freaks
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 12
Line up: Lauhaus , Jason Shae , Pete Bandit , Ferro , Pirupa
http://www.betribes.com/editions/midnight-freaks-

Name: #Epic
Club: Panama, Amsterdam
Time: 23:00 – 04 :00
Entrance: € 10
Line up: O.a. Flava , Lady Bee , Melly Mel , MC Iceman , Fanny West , Kid Q , D-Garcia , Juvanice
http://www.betribes.com/editions/epic-0

Name: Soixante Neuf 040
Club: Bermuda, Eindhoven
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 9
Line up: ISSY , Mitchell Niemeyer , The Partysquad , Gio , Mitchell Supreme, Dash, Jay MC
http://www.betribes.com/editions/soixante-neuf-040

Naam: Door Nacht en Dauw
Club: Club Stalker, Haarlem
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 8
Line up: Ramos, Sandro Void, Sufyen, Global Nick, De Viltstift
http://www.betribes.com/editions/door-nacht-en-dauw-1

Zaterdag 5 mei  

Name: Brainwash
Club: Escape, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 16
Line up: Raymundo , Vika Kova , Saxy Mr. S, T’ Amore, Jethro Galung, Danney Canova
http://www.betribes.com/editions/brainwash-18

Name: Dreamers vs Sexy Flirt
Club: Bantam, Hoogkarspel
Time: 22:00 – 06:00
Entrance: € 10
Line up: Bootsman 2 Bootsman , Kubes , Rob Lee, Nick Sijmen, Funk E Drums, G-Dlicious,
http://www.betribes.com/editions/dreamers-3

Name: Trammeland XL Bevrijdingsdagklapper
Club: Station Sloterdijk, Amsterdam
Time: 14:00 – 02:00
Entrance: € 15
Line up: Rauwkost , Ille Bitch , True Identity, Ici Sans Merci, Timothy Watt , Tom Verstappen, David de Nada
http://www.betribes.com/editions/trammeland-xl-bevrijdingdagsklapper-

Name: Qult
Club: Westerunie, Amsterdam
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 17,50
Line up: Henzel & Disco Nova, Activa tor , Evanti , Thilo , NT89 , Hugo Mattieu, Jaan Dansen
http://www.betribes.com/editions/qult-0

Name: Bevrijdingspop Afterparty
Club:Cub Stalker, Haarlem
Time: 23:00 – 05:00
Entrance:  € 10
Line up: Michel de Hey , Mike Ravelli , Yuri Meijer, Sjef Rolet
http://www.betribes.com/editions/bevrijdingspop-afterparty-2

Name: Meet The Streets
Club: Effenaar, Eindhoven
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 12,50
Line up: Yellow Claw , Feestdjruud , Dirty Dice, Shurendi, Don Perignon
http://www.betribes.com/editions/meet-the-streets-26

Name: Get Bonkers
Club: Garenmarkt, Leiden
Time: 15:00 – 23:00
Entrance: € 8
Line up: Quintino , Vato Gonzalez , Billy the Klit, Bassjackers , MC Tjen , MC Apster , Miquel Parch
http://www.betribes.com/editions/bonkers-

Name: Bevrijdingsfestival Amsterdam
Club: De Dam, Amsterdam
Time: 14:00 – 23:00
Entrance: free
Line up: Lange Frans , Go Back to the Zoo, Hit me TV, The Fudge , The Scene, Yori Swart, Wooden Saints
http://www.betribes.com/editions/bevrijdingsfestival-amsterdam-0

Name: Redevice
Club: Studio 80, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 15
Line up: Brendon Moeller , Frodo , Pep, Conforce , ESHU
http://www.betribes.com/editions/redevice-3

Name: Bevrijdingsdance
Club: Marktplein, Emmen
Time: 16:00 – 01:00
Entrance: free
Line up: O.a. Lucien Foort , The Partysquad , Dani-L Mebius, Punish , Praia del Sol , GDB , E-Hunter
http://www.betribes.com/editions/bevrijdingsdance

Zondag 6 mei   

Name: Love Generation on the Beach
Club: Beachclub Vroeger, Bloemendaal aan Zee
Time: 14:00 – 00:00
Entrance: € 20
Line up: O.a. Roog , Quintino , Shermanology , Brian Chundro & Santos, Marc MacRowland , Doors, Ra-Zoon, Roul
http://www.betribes.com/editions/love-generation-on-the-beach-0

Name: Fantastic
Club: Jimmy Woo, Amsterdam
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 10
Line up: Flava , ISSY , MC Fit , FS Green , Feestdjruud , Lee Millah, Manie
http://www.betribes.com/editions/fantastic-10

Name: Tik Tak VS Meisjesavond
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:30 – 04:00
Entrance: € 12,50
Line up: Dio, Sem Vox , Mr. Simpson , Pony Peaches, Ekte & DeBoy
http://www.betribes.com/editions/tik-tak-vs-meisjesavond-

 
Comments