[Uitgaan] Betribes Hottest Party Update, 12 apr-15 apr

Party-update-week-19

Het is weer bijna weekend en dus is het tijd voor de wekelijkse Hottest Party Update van Betribes. Elke week stellen wij speciaal voor jou een lijst samen van de vetste feesten bij jou in de buurt. Alle vette feesten met de dikste line-ups in de mooiste clubs komen op deze lijst. Dus.. waar ga jij stappen dit weekend? Check hier de Hottest Party Update van deze week. Kun je nog steeds niet kiezen en wil je weten wat er nog meer te doen is? Check dan de volledige agenda van dit weekend.  

Betribes wenst je een heel fijn stap weekend toe!!
Check hier de hele agenda van aankomend weekend

Donderdag 12 april  

Name: Pure Grooves
Club: Club Home, Amsterdam
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 12
Line up: o.a. Flava , DJ Irwan , Kid Q , Waylon Pereira , Dwight Neville , Gijs Scheeringa, Massive MC III
http://www.betribes.com/editions/pure-grooves-4

Name: LOS(T)
Club: Bermuda, Eindhoven
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 5
Line up: PURESANG , Rene Kuppens , MC DMC
http://www.betribes.com/editions/lost-26

Name: CookieClub
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:30 – 04:00
Entrance: € 9
Line up: Homework , Rubix , Claire & Sheila Hill, Mr. Simpson , Make in June, TunApolonia, Chic Display
http://www.betribes.com/editions/cookieclub-25

Name: Thunderdayz
Club: Noxx, Antwerpen, Hasselt
Time: 23:00 – 06:00
Entrance: free
Line up: Nicolaz, Makasi, Dimitri Wouters, Moonflouwer, Luck-E, Tito & Guests
http://www.betribes.com/editions/thunderdayz-19

Vrijdag 13 april   

Naam: House Is A Feelin
Club:  Westerunie, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 17,50
Line up: Erick E , Dj Jurgen , DJ Jean , Peter van Leeuwen
http://www.betribes.com/editions/house-is-a-feelin

Name: Format
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 13
Line up: O.a. Juan Sanchez , Joseph Carpriati, Egbert, Makcim , Quentin van Honk , ICI Sans Merci
http://www.betribes.com/editions/format-21

Name: Bubbling Beats
Club: Hollywood Music Hall, Rotterdam
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 10
Line up: O.a. Darryl, DJ Jurrien, Robert Reyez , DJ Reinoud, Funky J, DJ Blans, DJ Tenko, MC Caza
http://www.betribes.com/editions/bubbling-beats-72

Name: Glamrush – Every one Needs Glamrush
Club: Noxx, Antwerpen, België
Time: 23:00 – 06:00
Entrance: € 10
Line up: Twelve, Mad-D, Vista
http://www.betribes.com/editions/glamrush-every-one-needs-glamrush

Name: Urban Legends
Club: Bermuda, Eindhoven
Time: 23:00 – 05 :00
Entrance: € 10
Line up: Flava , Abstract , 2MuchLipstick, DJ Ekte, MC Lentini
http://www.betribes.com/editions/urban-legends-3

Zaterdag 14 april

Name: Daydream Festival
Club: Festivalpark De Meysterbergen, Lommel, België
Time: 13:00 – 00:00
Entrance: € 24,50
Line up: Sunnery James & Ryan Marciano, Erick E , Gregor Salto , Don Diablo , Billy the Klit , Dr. Lektroluv
http://www.betribes.com/editions/daydream-festival

Name: Djax it Up XL
Club: De Loft XL, Hengelo
Time: 22:00 – 05:30
Entrance: € 15
Line up: Miss Djax , Mike Drama, Frank Kvitte, Svetec Deevits, Ysco, O.B.O.
http://www.betribes.com/editions/djax-it-up-xl-1

Name: GirlsLoveDJs Special
Club: AIR, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance: € 18
Line up: o.a. DJ Switch, Dave Taylor, Rubix , Guerilla Speakerz , Leroy Rey , Geza Weisz, Monte Christo, MC VI
http://www.betribes.com/editions/girlslovedjs-special-2

Name: Billy the Klit
Club: Bills Bar, Markelo
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 5
Line up: Billy the Klit
http://www.betribes.com/editions/billy-the-klit-15

Name: Dreamers
Club: Bantam, Hoogkarspel
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 12,50
Line up: o.a. Mitchell Niemeyer , Genairo Nvilla , Ryan Fiesta & San Fella, Rob Lee, Funk E Drums, Panteoko
http://www.betribes.com/editions/dreamers-2

Name: LatinVillage Neonflirt
Club: Maassilo, Rotterdam
Time: 23:00 – 06:00
Entrance:  € 19,95
Line up: Vato Gonzalez , D-Rashid , GlowInTheDark , Elroy Vanderley , MC Tjen , Stefan Vilijn , MC Knowledje
http://www.betribes.com/editions/latinvillage-neonflirt

Name: Brainwash
Club: Escape, Amsterdam
Time: 23:00 – 05:00
Entrance:  € 18
Line up: Raymundo , Miss Bunty , Frederik Abas , Costar on Sax , Martino Rosso
http://www.betribes.com/editions/braiwnash

Name: Vrijbuiters go Berlin Underground Festival
Club: Studio K, Amsterdam
Time: 23:00 – 06:00
Entrance: € 19
Line up: Freddy Spool , Ferro , Makam , Mr. G, Frodo , Harry Foolish, Pep, Zip
http://www.betribes.com/editions/vrijbuiters-go-berlin-underground-festival-cinematics

Name: Saturday Night at Cinéma
Club: Cinéma, Rotterdam
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 5
Line up: Demoro , Andy Callister , Roberto Feness, MC MeLikeMC
http://www.betribes.com/editions/saturday-night-at-cinma-46

Name: Goodfellas
Club: Bermuda, Eindhoven
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 10
Line up: Real El Canario , D-Rashid , MC Bizzey , Kriss-one
http://www.betribes.com/editions/goodfellas-17

Name: Instyle
Club: Harders Plaza, Harderwijk
Time: 22:00 – 04:00
Entrance: € 12
Line up: The Flexican , MC Sef , Randy van Velde , MC Iceman , Rene Verkerk , MBA, Just Me, Ronly
http://www.betribes.com/editions/onderstroom-6

Zondag 15 april   

Name: Fantastic
Club: Jimmy Woo, Amsterdam
Time: 23:00 – 04:00
Entrance: € 10
Line up: The Flexican , ISSY , FS Green , MC Fit , Gomes , Riff Raff, Snelle Jelle, Inuk & Lantei
http://www.betribes.com/editions/fantastic-8

Name: Hardwell presents Revealed
Club: Beachclub Vroeger, Bloemendaal aan Zee
Time: 14:00 – 00:00
Entrance: € 17,50
Line up: Hardwell , Funkerman , Norman Soares , JoeySuki , Dyro, Dannic

Name: Sinner & Saints
Club: Cinéma, Rotterdam
Time: 22:00 – 05:00
Entrance: € 10
Line up: Rancido , Duyvo, Mirko Rodic, Soolroots
http://www.betribes.com/editions/sinnerandsaints

 
Comments